Loading...

Biz profesyonel bir ekibiz, işimize tutkuyla bağlıyızAPCO, 1987 yılında kurulmuş mühendislik, müşavirlik ve proje yönetim firmasıdır. Türkiye’de Ankara ve İstanbul’un yanısıra Kazakistan, Burkina Faso ve Irak’ta ofislerimiz bulunmaktadır.

APCO ISO 9001, 14001 ve 45001 yönetim sistemleri sertifikalarına sahiptir. Proje yönetim becerilerimiz ve teknik deneyimimiz, dünyanın tek kontrat altında inşa edilen en büyük hastanesi olan Bilkent Şehir Hastanesi’nde ve İstanbul’da bulunan 80 km uzunluğundaki hızlı metro hattında olduğu gibi, özel ve kamu sektöründeki işverenlerimizin büyük ölçekli ve kompleks projelerini zamanında ve bütçesi içerisinde tasarlayarak teslim etmemizi sağlamaktadır.

Üstlendiğimiz müşavirlik projeleri, küçük ölçekli çalışmalardan büyük ölçekli, disiplinlerarası ve çeşitli uzmanlıkların bir arada çalışmasını zorunlu kılan kompleks projelere uzanan yapıdadır. APCO tasarım, proje ve program yönetimi, inşaat kontrollüğü, maliyet mühendisliği, kalite kontrol/temini, risk yönetimi hizmetlerini aşağıdaki sektörlerdeki özel veya kamu kurum ve