Loading...
Kalite Politikamız

Şirketimiz ve çalışanlarımızın tecrübesi, bilgi birikimi ve dinamik kadrosuyla dünyada ve ülkemizde en son müşavirlik ve danışmanlık gelişmelerini takip ederek kaliteli hizmet vermek ve bunu mümkün olan en ekonomik çözümler ile sağlayarak işverenlerimizin memnuniyetini tam olarak karşılamak kalite anlayışımızın temeli olarak belirlenmiştir.

Hizmetlerimiz sağlanırken, üzerinde anlaşılmış tüm gerekli standartlara, şartnamelere ve yönetmeliklere bağlı kalınarak ve projenin ihtiyaçlarını sağlayacak biçimde her türlü denetim, belgelendirme, araştırma ve gereken durumlarda da testler ve raporlamaları en etkin şekilde yapmayı sürdürmek hizmetimizin kalitesinin devamlılığına olan inancımızın gereğidir.

Firmamız sistemli bir çalışma yapısı ile Kalite Yönetim Sistemi Standardının gereklerini gerçekleştirmeyi ve sürekli iyileştirmeyi kendisine başarı şartı olarak kabul etmiştir.

Çevre ve İş Sağlığı Politikamız

Firmamız;

  • Çalışmaları esnasında, insan sağlığına zarar vermeme ve çevre kirliliğini önleme taahhüdünü çevreye verdiği çıktıları kontrol altında tutarak ve çalışanlarına sağladığı ergonomik koşullar ve imkânlar ile hayata geçirmektedir.
  • Çalışma koşullarını sürekli iyileştirmeyi, sistematik bir çalışma yöntemi ile gerçekleştirmek için Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemi kurmuş ve bunu sürdürecektir.
  • Çalışanlarının iş hayatında geçirdiği sürede güvenlik ve sağlıklarını, güvenli çalışma ortamı imkanlarını, faaliyetleri nedeniyle çevreye verilebilecek zararları önlemeyi, ilgili yasal mevzuat şartlarını tam olarak karşılayarak güvence altına almayı taahhüt etmektedir.
  • Çalışanlarımızın İş Sağlığı ve Güvenliğine ilişkin değişiklikler, kararlar, iyileştirmelere katılımı ve kendilerine danışılmasını taahhüt etmektedir.
  • Tüm paydaşlarına, kurmuş olduğu yönetim sistemi kapsamında aynı hassasiyet ile yaklaşmayı Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası olarak belirlemiştir.